Masterclass: Kdo je váš cílový zákazník a jak nastavit aktivní sales začínající firmy

Masterclass: Kdo je váš cílový zákazník a jak nastavit aktivní sales začínající firmy

Druhý díl nové série podcastu Na vlně podnikání nabídne nový, unikátní formát. Budete svědky řešení reálného podnikatelské problému.
Karel Chocholoušek z mladé digitální agentury Web Wolves přichází do podcastu pro radu, jak na aktivní sales. Na druhé straně mikrofonu radí Karol Veleba, který je externím Google trenérem pro sales a sám vlastní digitální agenturu Effectix. Digitální agentura Web Wolves se po organickém růstu na základě referencí a spoluprácí, které již netvoří nové leady, snaží pokračovat v rozrůstání klientely. Ocitla se tak v bodě, kdy hledá správný klíč na online prezenci nejen brandu, ale zejména aktivnímu salesu. V podcastu se dozvíte praktické rady o tom, co funguje, co nefunguje, ať už z oblasti marketingu, tak aktivního salesu.

Rozhovor můžete jednoduše poslouchat na vašem telefonu v těchto aplikacíchPoslechněte si v aplikaci

V rozhovoru uslyšíte:

  • jak důležité je najít svůj niche business a jak jej rozvíjet
  • proč je důležité vystoupit z komfortní zóny nejen v odvětví salesu
  • užitečné a praktické informace o tom, jak na aktivní sales
  • řekneme si také konkrétní čísla nejen u spendu na PPC reklamách

O epizodě

Zajímá vás, jak se tento podcast projevil na Karlově podnikání nebo sami řešíte otázky salesu? Pak vám tento podcast prozradí spoustu praktického know-how a roky zkušeností, které jinde nenajdete. Staňte se součástí nové kapitoly Na vlně podnikání a napište nám váš feedback na dan@navlnepodnikani.cz

Karel Chocholoušek je spoluzakladatelem digitální agentury Web Wolves Prague, která se zabývá zejména tvorbou Webů, Aplikací a Online marketingem.

Karol Veleba je CEO a spolumajitel digitální agentury Effectix, zároveň je Google Certified Trainer pro Sales. Už více než 17 roků se aktivně pohybuje v prostředí on-line marketingu a prodeje. Od začátku vedl, budoval a školil obchodní týmy, nebo sestavoval on-line služby a produkty, či celé digitální agentury.

Partnerem podcastu je Fakturoid

program, který zrychlí a zjednoduší vše, co s fakturami děláte. Při registraci nezapomeňte v políčku Jak jste se o nás dozvěděli uvést “NVP”. Získáte tak dvacetiprocentní slevu na první rok používání.

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook  Instagram  Youtube 

Vybrané rozhovory

Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.