72: Roman Šedivý (ROI Hunter) o expanzi SaaS byznysu a kulturním handbooku

72: Roman Šedivý (ROI Hunter) o expanzi SaaS byznysu a kulturním handbooku

Roman Šedivý je Lead Client Success Manager v brněnském startupu ROI Hunter. ROI Hunter je SaaS nástroj který pomáhá velkým eshopům s reklamami na Facebooku. V dnešním rozhovoru se dozvíte co ROI Hunteru funguje v expanzi do zahraničí, jak na onboarding zákazníků a proč se celá firma na 2 dny odpojila v přírodě a tvořila svůj kulturní handbook.

Rozhovor můžete jednoduše poslouchat na vašem telefonu v těchto aplikacíchPoslechněte si v aplikaci

V rozhovoru uslyšíte:

  • Jak komunikovat firemní kulturu
  • Jak vytvořit firemní hodnoty
  • Proč free trial nefunguje
  • Jak jim pomohl program Czech Investu v expanzi do Londýna

O epizodě

ROI Hunter vznikl jako interní nástroj pro správu reklam, nicméně se natolik osvědčil, že nyní jej používají firmy z celého světa. V čem tkví základ jejich úspěchů? To se dozvíte v dnešním podcastu.

ROI Hunter byla vůbec první středoevropská firma, která se zařadila mezi oficiální partnery Facebooku, kterých jsou pouze desítky. Aktuálně má ROI Hunter více než 100 zaměstnanců v šesti zemích, v Brně pak pracují vyšší desítky lidí. Mezi zákazníky ROI Hunter v Česku patří například ZOOT, Slevomat, Mall.cz nebo Invia, v zahraničí pak polské Allegro, Tchibo, Citroën nebo Peugeot. Startup má mimo Brna a Prahy kanceláře také v Dubaji, São Paulu, Singapuru nebo Varšavě.

Partnerem podcastu jste vy. Díky!

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook  Instagram  Youtube 

Vybrané rozhovory

Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.