O kreativní práci a životě na volné noze s brand designerem Lumírem Kajnarem a ilustrátorem Michaelem Petrusem

O kreativní práci a životě na volné noze s brand designerem Lumírem Kajnarem a ilustrátorem Michaelem Petrusem

Lumír Kajnar a Michael Petrus jsou hosty tohoto dílu podcatu na téma zadávání kreativní práce, spolupráce s kreativcema a vše okolo.

Rozhovor můžete jednoduše poslouchat na vašem telefonu v těchto aplikacíchPoslechněte si v aplikaci

V rozhovoru uslyšíte:

  • Co je to kreativní zadání
  • Komu a k čemu slouží
  • Kdo má sestavovat kreativní zadání
  • Jak si vybrat kreativního člověka

O epizodě

Většina lidí alespoň někdy zadává práci kreativním profesionálům. Ať už jde o grafiku, web nebo stavbu domu, spolupráce s kreativci má svoje specifika. Jak moc být v zadávání konkrétní vs. jak moc nechat tvůrčí svobody? Jak najít kreativce, který vás “chápe”? Jak naopak jako kreativec přistupovat ke klientům? O tom se dnes dozvíte.

Lumír Kajnar se specializuje na vizuální branding, vytváření brand identity a veškeré propojení designu a komerční komunikace. V reklamě pracuje od roku 2000. Je několikanásobným držitelem ocenění z festivalů Golden Drum v Portoroži, cen Louskáček, vítězem Young Lions Cannes za Českou

Michael Petrus má 12 let zkušeností v kreativním průmyslu. Je ilustrátor a kreativní produkční ve vlastním studiu profiKOMIKS, které pomáhá firmám odlišit se a vysvětlit své služby klientům kreslenou nebo animovanou formou. Michael se rovněž zabývá mentoringem kreativních profesionálů na volné noze.
Staňte se součástí nové kapitoly Na vlně podnikání a napište nám váš feedback na dan@navlnepodnikani.cz

Partnerem podcastu je Moneta Money bank. 

Protože MONETA Money Bank ví, že se živnostníci při své práci potýkají s řadou oblastí, ve které se úplně nevyznají, chce jim jejich práci usnadnit a pomoci jim. Pořádá proto zdarma řadu školení, které mohou shlédnout online. Do konce února je bez registrace zpřístupněn kurz Základy online marketingu pro OSVČ na www.monetaskoleniprozivnostniky.cz  v záložce online marketing.

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook  Instagram  Youtube 

Vybrané rozhovory

Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.