CzechInvest

Markéta Přenosilová

Markéta Přenosilová, která přijala pozvání do dnešního dílu podcastu Na vlně podnikání, působí jako ředitelka Startup departmentu ve společnosti CzechInvest. Markéta se také aktivně snaží zvyšovat povědomí o českém začínajícím ekosystému. V novém dílu podcastu Na vlně podnikání se dozvíte nejen o tom, jak CzechInvest pomáhá českým startupům růst, ale také o tom, jak CzechInvest v zahraničí propaguje Českou republiku jako vhodnou lokalitu pro umisťování investic.

CzechInvest je agentura pro investice a rozvoj podnikání České republiky. Prostřednictvím svých služeb a rozvojových programů CzechInvest přispívá k rozvoji domácích firem, českých a zahraničních investorů i celkového podnikatelského prostředí. Pokud máte zájem se zapojit do programu CzechAccelerator v destinacích Londýn, Singapur, San Francisco, New York, neváhejte se přihlásitPřihlášky pro tento rok se uzavírají 9. 12. 2019

 

V rozhovoru s Markétou Přenosilovou se dozvíte:

  • Jaká je státní podpora startupů a spin-offů
  • Co všechno přináší accelerační programy pro early stage startupy
  • Jaké v dnešní době vypadá startupová scéna a jaké obory jsou nejvíce zastoupeny
  • Jak těžké či lehké je získat financování pro český startup
  • Zda vůbec můžete získat podporu, pokud je váš startup v idea stage

 

 

Poslechněte si rozhovor s Markétou Pŕenosilovou o české startup scéně

Sponzorem dnešního dílu podcastu je Fakturoid, program, který zrychlí a zjednoduší vše, co s fakturami děláte. Při registraci nezapomeňte v políčku Jak jste se o nás dozvěděli uvést “NVP”. Získáte tak dvacetiprocentní slevu na první rok používání.

Poslouchejte Na vlně podnikání ve vašem oblíbeném přehrávači