FREYA

Kateřina Borovanská

V Česku není mnoho větších odborníků na content marketing, než je Kateřina Borovanská. Ta své know-how nabízí v tuzemsku i v Británii, pořádá ceny Fenix Content marketing Awards a o praktické tipy a triky se podělí v dnešním díle podcastu Na vlně podnikání.

Kateřina během své kariéry pochopila, že content marketing se jen obtížně měří. Trpělivě tak vysvětluje klientům, že dobrý content marketing podpoří sales, ale podpoří také jméno značky a snadno ušetří peníze HR oddělení. To by totiž jinak muselo platit za drahou kampaň na hledání nových kolegů. V rozhovoru s Danem Tržilem také zmíní rozčarování některých klientů nad tím, když chce vědět, v jakých číslech se firma pohybuje, aby zjistila, jestli jí dobře nastavený marketing vůbec někdy může přinést větší zisky.

“Content marketing je dobrý sluha, ale špatný pán,” vysvětluje Kateřina. Posluchačům přiblíží co spojuje většinu vítězů soutěže Fenix Content marketing Awards a také jak dlouho mají firmy počkat, než se rozhodnou nový kanál, kterým oslovují zákazníka, vzdát.

 

V rozhovoru s Kateřinou Borovanskou se ještě dozvíte:

  • Příklady firem s dobře nastaveným content marketingem
  • Co se vlastně za termínem content marketing skrývá
  • Kdy by firmám nedoporučila věnovat se YT kanálu a vydávat časopis

Poslechněte si rozhovor s Kateřinou Borovanskou o content marketingu

Partnerem epizody je Twisto.cz. Platební appka s kartou, která zjednodušuje život. Při registraci zadejte kód NAVLNEPODNIKANI a získáte 300 korun.

Poslouchejte Na vlně podnikání ve vašem oblíbeném přehrávači