PRODUCTBOARD

Hubert Palán

Hostem dnešního dílu podcastu Na vlně podnikání je CEO veleúspěšného českého startupu productboard Hubert Palán. Hubert vytvořil nástroj pro všechny produktové manažery a uspěl s ním až v Silicon Valley. Posluchačům vysvětlí, jak pro svůj výrobek najít zákazníky a jak pro zákazníky najít ten nejlepší výrobek.

Už jako produktový manažer vymýšlel Hubert způsoby, jak by mohl nějaké úkony automatizovat. Postupně s kolegou Danielem Hejlem vytvořil celý systém, kterým změnil způsob, jak produktoví manažeři na světě pracují. „Systém jim pomáhá dělat lepší rozhodnutí ve smyslu jaké produkty uvést na trh v jakou chvíli. Pomáhá jim naslouchat trhu a lépe přijímat zpětnou vazbu od zákazníků,“ vysvětluje Palán.

Kromě více než 2 tisíc klientů sesbírala firma productboard také řadu investorů z Česka i z Ameriky. Hubert tak bude vyprávět o tom, jakou roli obecně v byznyse investice hrají a jak je snadné díky ním zlenivět. Popíše začátky firmy a nakonec srovná také život v San Franciscu a Praze.

 

V rozhovoru s Hubertem Palánem se ještě dozvíte:

  • Jak je těžké zákazníky přimět vyzkoušet něco nového
  • Proč chce napsat knihu
  • Jaké riziko s sebou nese venture kapitál
  • Jaké české investory mají

Poslechněte si rozhovor s Hubertem Palánem a zjistěte, jak uspět v Silicon Valley

Máte zajímavý nápad, komentář nebo připomínku k podcastu Na vlně podnikání? Napište jeho tvůrci na dan@navlnepodnikani.cz

Poslouchejte Na vlně podnikání ve vašem oblíbeném přehrávači