Filip Dřímalka: Digitální doba přináší mraky příležitostí

Filip Dřímalka: Digitální doba přináší mraky příležitostí

Do Na vlně podnikání přijal pozvání Filip Dřímalka. V dílu se dozvíte v jakých oblastech jsou nové podnikatelské příležitosti a jak postupovat při digitalizaci firmy.

Rozhovor můžete jednoduše poslouchat na vašem telefonu v těchto aplikacíchPoslechněte si v aplikaci

V rozhovoru uslyšíte:

  • Praktické tipy jak digitalizovat firmu
  • V čem digitalizace spočívá a proč to není jen o využívání digitálních nástrojů
  • Zda v současnosti roste poptávka po zavádění digitálních nástrojů ve firmě
  • Proč je důležité hledat technologická partnerství
  • Jaké jsou aktuální byznysové příležitosti a jak je využít
  • Tipy kde si přečíst o novinkách v tech a digi světě
  • Proč by v každé firmě měli být rebelové
  • V čem je přidaná hodnota psané komunikace
  • Co se dozvíte v knize HOT
  • Jaké nástroje využívá Filip Dřímalka

O epizodě

Digitalizace je v dnešní době velké téma. Jasné je, že svět bude více a více digitální. Co si pod pojmem digitalizace představit? V dnešním díle se dozvíte nejen to, co to digitalizace je, ale i to jak na změny reagovat, jak přemýšlet nad digitalizací svých produktů a služeb. Také o navazování technologických partnerství a o tom, o to vaší firmě může přinést.

Digitalizace není jen o zavedení technologií. Je i o lidech, leadershipu. Před samotnou digitalizací nejprve přemýšlejte and procesy, které ve firmě máte zavedené. Nejprve by měla přijít eliminace nepotřebného, možná zdlouhavého, zkostnatělého. Teprve potom můžete automatizovat a digitalizovat. S Filipem jsme se bavili o tom, jak při změně postupovat, jak ji komunikovat a taky o tom, že nové nápady a myšlenky do firem nejčastěji přinášení rebelové týmů. Lidi, kteří často pochybují, přemýšlejí a možná se pohybují na hraně. Máte někoho takového v týmu?

V jakých oblastech jsou nové podnikatelské příležitosti? Digitalizace umožňuje rozkročení se na nové trhy a další příležitosti. Jaké? Dozvíte se v rozhovoru s Filipem. Také se dozvíte spoustu tipů na nástroje, které vám ušetří čas a zefektivní vaši práci.

S Filipem jsme se také bavili o jeho nové knize HOT Jak uspět v digitálním světě. Dozvíte se, co v této nabušené knížce najdete a hlavně – máte od nás 30 % na knihu při nákupu na Melvil. Kód na slevu se dozvíte v Patreon bonusové části.

Také jsme pro vás připravili soutěž o 3 knížky. Označte nás na Instagramu v přípěvku nebo stories s tipem na užitečný, zajímavý nástroj, který rádi používáte nebo vám šetří čas a rádi byste ho doporučili. Ve středu 14. 10. 2020 vylosujeme 3, kteří získají e-knihu HOT Jak uspět v digitálním světě. Good Luck!

Filip Dřímalka – stojí za vzdělávacím projektem Digiskills.cz a věnuje se digitálním dovednostem, digitálním inovacím, digitalizaci procesů ve firmě. Nedávno také napsal knihu HOT – Jak uspět v digitálním světě.

Zajímavé odkazy a epizody

Mějte Prémiový účet Patreon a poslechněte si bonusovou část rozhovoru s Filipem. Členem se můžete stát zde.

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook  Instagram  Youtube 

Vybrané rozhovory

Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.