DEVELOR

David Fojtík

V dnešním díle podcastu Na vlně podnikání představí svůj životní příběh managing director firmy Develor David Fojtík. David po škole zamířil do korporátu a nemůže si tuto zkušenost vynachválit. Zároveň je ovšem rád, že společnost Procter & Gamble opustil a začal se věnovat budování a zlepšování soft skills právě pomocí společnosti Develor.

„Za korporátní léta jsem strašně vděčný,” říká David a v rozhovoru s Danem Tržilem popíše, proč se nikdy nechtěl živit jako právník. Místo toho se rozhodl najít nadnárodní společnost, která ho naučí podnikat. V Procter & Gamble strávil pět let, aby odešel a stal se šéfem české pobočky Develor.

“Když chceš s někým pohnout, musíš lidi přimět, aby se učit chtěli. Potom, když toho člověka otevřeš, tak mu předáš znalosti a dovednosti,” popisuje David, jak se mu daří rozvíjet leadership, talenty, prodej, ale i organizační vývoj.

 

V rozhovoru s Davidem Fojtíkem se ještě dozvíte:

  • Jaké jsou výhody práce v korporátu
  • Jak fungují takzvané “zlaté náramky”
  • Jak se u lidí buduje návyk
  • Jak je důležité ve firmě jít příkladem

Poslechněte si rozhovor s Davidem Fojtíkem o práci, která mění život

Partnerem epizody je operativní leasing od Driveto. Nejlepší cesta k novému autu‎. Použijte promo kód PODCAST pro slevu 3000 Kč ze startovacího poplatku.

Poslouchejte Na vlně podnikání ve vašem oblíbeném přehrávači