ACTIJOY

Robert Hašek a Jana Rosenfelderová

Podle slov Roberta Haška a Jany Rosenfelderové dokáží výrobky jejich firmy Actijoy prodloužit život psa až o dva roky. V dnešním díle podcastu Na vlně podnikání Jana a Robert proberou, jak jejich výrobky fungují, jak na ně sehnali peníze a jak se dostali až na stránky New York Post.

Díky moderním technologiím dokáží výrobky Actijoy sledovat pohyb i stravu zvířete a pokud zjistí, že s vaším mazlíčkem něco není v pořádku, systém vás varuje. Chytré misky z produkce Actijoy jsou totiž například schopné vypozorovat problémy s ledvinami vašeho zvířecího parťáka, náramek vás zase varuje, pokud zvíře v noci špatně spí.

Ještě než se Jana a Robert do projektu vrhli, pilovali své zkušenosti tři měsíce v Americe. Odtud si odnesli zpětnou vazbu a už více než dva roky vyvíjejí své produkty. Veškerý design si přitom dělali sami a celá výroba probíhá v Česku. S Danem Tržilem proberou i roli investora v jejich podnikání versus Kickstarter kampaň a jejich PR model, který nefungoval a tak se dostali na stránky New York Post i TechCrunch

 

V rozhovoru se zakladateli Actijoy se ještě dozvíte:

  • Proč pro zpětnou vazbu vyrazili do Ameriky
  • Jak dlouho jim trval vývoj celého produktu
  • Jaké jsou plány jejich do budoucna
  • Proč není Kickstarter všelék

Poslechněte si rozhovor se zakladateli Actijoy a zjistěte, jak stavět byznys od základů

Poslouchejte Na vlně podnikání ve vašem oblíbeném přehrávači


Pokud chcete také vyjet rozvíjet své podnikání za hranice, aktuálně jsou otevřené výzvy CzechInvestu do programů CzechDemo a CzechMatch. České startupy tak čeká bohatý program v San Francisku spojený s vystavováním na TechCrunch Disrupt.